KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13316029
nr 1331 6029
Nils af Ström
(1903-1971), Sverige
Oljemålning, Motiv från Portugal. Signerad, numrerad 1959. Olja på duk, ca 39x47 cm
Nils af Ström, född 1903 i Stockholm, död 1971, svensk målare.
Utrop:
300 kr
måndag 1 juni 2020
kl 19:11:27
Nils af Ström
Läs mer om Nils af Ström